Верифікований профіль
18
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1043
Останній візит на сайт
2 дні тому
професійний рієлтор, працювала у Херсоні до лютого 2022 року. З 2023 року працюю у Києві

Портфоліо реалізованих об’єктів (2)

  • здано
    800 $/міс

    Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 26-В

    2 кімнати
    41 / 16 / 18 м²
    поверх 18 з 21
    9 міс. тому
    Без % Для тих, хто цінує себе! Хто знає ціну якості життя! Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК «Нова Англія»! Будинок Ньюкасл 18 поверх. Вид на Печерськ і Батьківщину Мати – як візуальне нагадування про висоту, на яку Ви вже піднялися! 41,1 м² продуманого до найдрібніших деталів простору: -дизайнерський ремонт у стриманих сірографітових тонах -панорамні вікна з важкими шторами до полу і підсвіткою -окрема спальня з просторним ліжком і скляною шафою з підсвіткою -тепла підлога і лаконічний сучасний стиль у ванній кімнаті -нова сучасна техніка готова до використання, у тому числі посудомийна машина і пральна машинка з функцією сушіння -два кондиціонери -вже працює інтернет Жовте дерево на кухні д...
  • продано
    41 000 $
    854 $/м²

    Гната Юри вул., 1/11

    2 кімнати
    48 / 30 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    1 р. 9 міс. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру. Ексклюзив. Покупець комісію не сплачує. Квартира знаходиться у середині будинку, середній підїзд. Загальна площа 48 кв.м, житлова 29,5 кв.м, кухня 7 кв.м. Другий поверх п'ятиповерхового будинку.Кімнати на дві сторони будинка. Тобто дві суміжні кімнати легко можна зробити роздільними. Великий засклений балкон. Кухня з ремонтом, меблями, пральною машинкою, холодильником і підключеною мийкою. Все, що бачите на фото - залишається! Роздільний санвузол. Зимою тепло. Чистий підїзд. Гарні сусіди. Будинок та двір: тихий затишний двір з майданчиком для дітей і лавочками для пенсіонерів і всіх бажаючих посидіти Інфраструктура: Поруч школа, дитсадок, районна поліклінніка,...
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.